HAKKIMIZDA

Şirketimiz ÇAĞAN ALTYAPI HİZMETLERİ HAFRİYAT TELEKOMİNİKASYON İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LTD. ŞTİ. Adıyla 20 yıllık tecrübe birikimini sunmak adına aile şirketi olarak 2010 yılında faaliyetlerine başlamış olup, hizmet üretimlerini en seri şekilde sürdürmektedir.

 

ÇAĞAN ALTYAPI HİZMETLERİ HAFRİYAT TELEKOMİNİKASYON İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LTD. ŞTİ. olarak alt yapı inşaatları ve hafriyatın yanı sıra resmi ve özel kurumlara ait taahhüt işlerini gerçekleştirmeye devam etmekteyiz.

 

Özel ve Resmi alanda başarılı çalışmalarını yürütmekte olan şirketimizin, muhtelif şekillerde taltif edilmesi bizleri onurlandırmakta, bu vesileyle de faaliyetlerimizi artırarak daha yoğun bir çalışma ortamına sevk etmektedir. Bu şevk ile iş gücü ve ekipmanlarımızı maksimuma çıkararak hizmetlerimizi daha iyiye çıkarabilmenin çabası içindeyiz. Aldığımız referanslar, düzenli olarak yürütmekte olduğumuz aktivitelerimizin en bariz göstergesidir.

 

Şirketimiz ülkemizin bayındır hale getirilmesi çalışmalarına katkıda bulunmayı ve bu dinamizmi yaratan insan emeğine saygı duymayı prensip kabul etmiştir. Toplumun yapı taşları olan bireylerin mutluluğu ülkemizin mutluluğu demektir. Ekonomik faaliyetlerimizi dayandıracağımız esaslar, faaliyet alanımızla ilgili her türlü bilimsel ve teknolojik adımları takip etmeyi gerektirir. Gelişen teknoloji ile beraber küreselleşen dünyada ayakta kalabilmek bilimsel çalışmaları yakinen takip etme zorunluluğunu getirmiştir.

 

Her yönüyle kaliteli üretimler gerçekleştiren ve değişen şartlara uygun stratejiler üreten yeterli bilgi ve teknoloji ile donanımlı idari ve teknik elemanlarımız, şirketimizin güvenilirliğini ve saygınlığını artırmaktadır. Bütün hizmetlerimizin ülkemizin kalkınmasına ve hayırlara vesile olması temennisiyle,

 

 

Yönetim Kurulu Başkan

 Mustafa ÇOLAK

 

 

Misyonumuz

Şirketimizin Altyapı sektöründeki amacı, kurumsal çözüm ortağı olarak projelendirme ve danışmanlık, hizmetlerini üstlenmektir.

Çağan Grup, Altyapı alanındaki tüm çalışmalarını, yatırımcıların inşaatlarında altyapı konusunda vermiş olduğu hizmetle en kaliteli, en hızlı ve en ekonomik şekilde tamamlanmasını sağlamaktır. Bu noktada Kanalizasyon (Atık su) İnşaatı, Yağmur Suyu İnşaatı, Drenaj Hatları İnşaatı Bakım Onarım Ve Tadilat İnşaatı, Revizyon Ve Teknik Destek İnşaatı, Yol Izgara Ve Kapalı Mekân Izgara Sistemleri, Kanal Bakım Hizmetleri, Hafriyat, Peyzaj Ve Düzenleme, İç Mekân Mekanik (Elektrik, Doğalgaz Ve Su) Tesisat Sistemleri Montajı, Kilit Taşı Ve Kaldırım Taşı ve montajın daha ekonomik hale getirilmesi için özel satın alma çözümleri, uygulama desteği sunduğumuz ana hizmetlerdir.

Şirketimizin Alt yapı sektöründe, kaliteli ve güvenli hizmetlerle ön plana çıkmış bir firma olarak, sınırsız ve sürdürülebilir büyümeyi hedefliyoruz.

 

Vizyonumuz:

Çağan Grup; sektöründeki hızlı gelişmeye paralel olarak teknolojik yapılanmalarını sürekli geliştiren ve önce kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini esas alan prensibiyle çalışma modelini benimsemektedir.

 

© 2016 . Tüm Hakları Saklı ve . ÇAĞAN GRUP LTD.ŞTİ ne Aittir